Głęboczek Vine Resort & Spa – Oaza Spokoju i Luksusu na Pojezierzu Brodnickim

Najprzyjemniejsze i najładniej położne miejsce, w jakim dotychczas byłam w Polsce, to Głęboczek. Powstał w miejscu dawnego siedliska nad Jeziorem Forbin, ukrytego wśród malowniczych wzgórz Pojezierza Brodnickiego. Sielski charakter obiektu został zachowany w architekturze, która w harmonijny sposób współgra z otaczającą przyrodą, jednocześnie wyrażając nasze zamiłowanie do perfekcyjnego designu.

Obiekt przyciąga wyjątkowym charakterem Vine Spa. Od lat prowadzona jest tam winnica, która obecnie liczy ponad 2 tysiące krzewów. Co roku, wczesną jesienią, organizowane jest tam Święto Wina – Winobranie.

Głęboczek Vine Resort & Spa to unikalny klimat i poczucie luksusu zarazem. Obiekt składa się z dwóch budynków hotelowych, czterech klimatycznych chat o unikalnym, wyrazistym charakterze oraz strefy glamping. Wyjątkowe położenie daje idealne warunki dla niekończącej się ilości atrakcji.

Wyjątkowe Atrakcje na Terenie Obiektu

1. Vine Spa Vine Spa przyciąga gości nie tylko wyjątkowym charakterem, ale i bogactwem oferowanych usług. Winnica, której krzewy rozciągają się na ponad dwa tysiące, dostarcza winogron do specjalnych rytuałów winoterapii. W Piwnicy Win znajduje się kilkaset rodzajów tego szlachetnego trunku, z szczególnym miejscem dla win z rodzinnej Winnicy Płochockich. Goście mogą uczestniczyć w kolacjach “Wieczór z Winem”, degustacjach i Akademii Wina, prowadzonych przez doświadczonych sommelierów.

2. Strefa SPA Strefa SPA oferuje serię unikalnych masaży, zabiegów i rytuałów opartych na winoterapii. Goście mogą oddawać się kąpieli w winie, rytuałom “Smak Shiraz” czy zabiegowi “Rubinowa Rozkosz”. Klimatyczna strefa basenowa z pięknym widokiem, całoroczne jacuzzi zewnętrzne, strefa saun i łaźni zapewniają wspaniałą odnowę i relaks. Na terenie SPA znajduje się kilkanaście gabinetów, oferujących ponad 70 różnych zabiegów i masaży.

Atrakcje Plenerowe

1. Sauna nad Jeziorem Forbin

2. Rejsy tratwą po Jeziorze

3. Muzyka na żywo w wybranych terminach

4. Cykliczne weekendy tematyczne

5. Akademia Golfa – putting, chipping oraz etykieta golfowa

6. Mini Akademia Golfa dla dzieci 7. Łucznictwo

Atrakcje Kulinarne

1. Lunch w formie kosza piknikowego

z Prosecco

2. Ekologiczne śniadania w Warzywnym Zakątku

3. Degustacje win z sommelierem

4. Kolacje “Wieczór z winem”

5. Prywatne pokazy Live Cooking

6. Fondue w stylu burgundzkim – Vine Fondue Barel Bar

@maste_official

Odkryłam miejsce, które skradło moje serce ✨ Zapiszcie na później, bo może przydać Wam się, gdy będziecie szukać czegoś wyjątkowego na weekend 🫶🏻 #polska #mazury #polskanaweekend #waszamarcysia #polskajestpiekna

♬ Birds Of Spring – Sacred

Odkryj Pojezierze Brodnickie

Pojezierze Brodnickie, kraina ponad 100 jezior i meandrującej rzeki Drwęcy, oferuje liczne ścieżki edukacyjne i przyrodnicze. Warto wybrać się na wycieczki rowerowe, piesze wycieczki z przewodnikiem, spływy kajakowe rzeką Drwęcą, nordic walking czy geocaching. Bliskie sąsiedztwo Toru Tubingowego i Stacji Narciarskiej Kurza Góra, stajni Milka ze szkółką jeździecką oraz łowisk wędkarskich, zapewnia niekończące się możliwości aktywnego spędzania czasu.

Kuchnia

Wyjątkowe dziedzictwo kulinarne Pojezierza Brodnickiego oraz bogactwo otaczającej przyrody stanowią największą inspirację dla kuchni w Głęboczku. Szef kuchni oddaje hołd tradycyjnym potrawom w nowoczesnym wydaniu, wykorzystując sezonowe, lokalne produkty z jednego z najczystszych regionów Polski. Idea slow food króluje na talerzu, a każdy produkt, który trafia na stoły gości, otaczany jest ogromnym szacunkiem.

Podsumowanie

Głęboczek Vine Resort & Spa to miejsce, które urzeka swoją atmosferą, położeniem oraz niezwykłą ofertą zarówno dla ciała, jak i dla ducha. To idealne miejsce na weekend z przyjaciółmi, rodziną czy drugą połówką. Niezależnie od pory roku, każdy znajdzie tu coś dla siebie, a niezapomniane wspomnienia i doznania są gwarantowane.