Po międzynarodowych doświadczeniach w tworzeniu eventów w różnych dziedzinach, odnalazłam przepis na swoje życie, którym próbuję zarażać otaczający mnie świat. Kulinaria to coś co kocham i w co całym sercem się angażuję od dobrych kilku lat.

Mieszkałam w Stanach Zjednoczonych, Australii, a także spędziłam trzy lata w Dubaju. Odkryłam wiele niesamowitych miejsc, oraz lokalnych przepisów, którymi dzieliłam się jedynie z moimi najbliższymi. Po pięciu latach życia za granicą powróciłam do Polski, a konkretnie do Łodzi z której pochodzę. Przyszedł moment, w którym skoncentrowałam się na urzeczywistnianiu swoich pasji i marzeń. Nie ma nic wspanialszego niż gotowanie i wspólne cieszenie się posiłkiem z bliskimi – to stała część mojego życia.

Od dawna fascynują mnie podróżę oraz odkrywanie nowych lokali gastronomicznych. Zarówno uroczych kawiarni idealnych na spokojne poranki, jak i wyjątkowych restauracji z zapierającym dechem widokiem. Uwielbiam także eksplorować ciekawe bary z koktajlami w towarzystwie przyjaciółek oraz odkrywać klimatyczne knajpki, które tworzą doskonały nastrój podczas romantycznych kolacji.

Inwestowanie w niezapomniane doznania i chwile, które pozostają we wspomnieniach na długo, dostarcza mi ogromnej satysfakcji.
Z tego powodu również chętnie odwiedzam miejsca znane z kulinarnych eksperymentów podejmowanych przez utalentowanych szefów kuchni.

Dodatkowo, ogromną przyjemność czerpię z degustacji lokalnego street foodu.
Czasem to właśnie w takich niewielkich punktach można natknąć się na kulinarne perełki, które na zawsze pozostają w naszej pamięci jako niezwykłe smakowe doznania.

Za pośrednictwem Maste, chciałabym Wam pokazać moje ulubione smaki, potrawy, przepisy ale także miejsca, które bardzo przypadły mi do gustu, zarówno w Polsce jaki i w innych krajach.

Mam nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej!

Podpis Wasza Marcysia