Łódzki Festiwal Burgerów – Klub Wino

Klub wino szczyci się nie tylko wysokiej jakości winem ale i również produktami, które sprowadzają różnych zakątków świata. Właściciel udowadnia nam, że nie trzeba mieć znakomicie wyposażonej kuchni, kilku kucharzy i jeszcze większej ilości pomocników, by tworzyć naprawdę dobre jedzenie.
Łódzki Festiwal Burgerów- Klub Wino- Pastrami Burger
Podczas tegorocznego Łódzkiego Festiwalu Burgerów udowodnił, wraz ze swoim teamem, że można stworzyć naprawdę rewelacyjnego burgera nie robiąc go w pełni od podstaw.
Proces ten można bardziej nazwać budowaniem, komponowaniem i dobieraniem wysokiej jakości składników do kanapki, która koniec końców jest ucztą dla naszego podniebienia.
Chłopaki przyznają, że sami bułek nie wypiekają, no bo po co skoro w Łodzi mamy tak genialną piekarnię jak Montag, która naprawdę wypieka najlepsze pieczywo jakie miałam okazję jeść.
Pastrami także sami nie robią, zapewne z kilku powodów, pewnie jednym z nich jest brak miejsca, kolejnym fakt, że sam w sobie proces jest dość pracochłonny, a jeszcze innym po prostu po co? Zostawmy to tym, którzy się w pastrami specjalizują. W szczególności jeśli ma się dojście do znakomitych dostawców.
Ale do sedna…
Klubowy burger z pastrami i cheddarem w połączeniu z domowym dżemem z boczku i piklowaną rzodkiewką może nie wygląda zbyt efektownie ale naprawdę smakuje wyśmienicie. No i ten majonez z pieczonego bakłażana jest strzałem w dziesiątkę! I to do tego stopnia, że spróbuję go odtworzyć.
Cena: 29 zł

Bułka ★★★★★★
Mięso ★★★★☆☆
Sos ★★★★★☆
Dodatki ★★★★☆☆
Oryginalność ★★★★★☆

Adres: Al. Kościuszki 132, 90-451 Łódź
Rezerwacje: 786 197 300

Burger Z Pastrami Klub Wino